Ile kosztuje budowa domu?

Ile kosztuje budowa domu?

Posiadanie własnego domu daje rodzinie poczucie bezpieczeństwa. Większości osób jednak wydaje się, że jest to inwestycja tak droga, że ciężko byłoby na nią uzbierać czy dostać kredyt. Jest jednak rozwiązanie dużo tańsze i szybsze, a mianowicie są to domy prefabrykowane.

Dom jednorodzinny prefabrykowany

Konstrukcja domów modułowych powstaje w fabryce, w której precyzyjnie produkowane są poszczególne elementy. Na placu budowy te elementy są ze sobą łączone, a następnie dom doprowadza się do stanu deweloperskiego.

Wiele firm oferuje możliwość wykończenia budowy pod klucz. Warto skorzystać z takiej opcji, gdyż można dodatkowo oszczędzić. Dużo cennych informacji można znaleźć na stronie https://www.multicomfort.pl/. Tam także można zobaczyć zdjęcia budynków z zewnątrz i ze środka.

Koszty budowy domu

Ceny na rynku nieruchomości w ostatnim czasie bardzo szybko wzrosły i obecnie budowa domu murowanego o powierzchni 100 metrów kosztuje mniej więcej około 450 tysięcy złotych do stanu deweloperskiego. Oczywiście jest to orientacyjna kwota, która może wzrosnąć na etapie budowy.

Można jednak tę kwotę znacznie obniżyć, jeśli wybierze się dom z prefabrykatów. Taka technika pozwala sporo oszczędzić i wybudować w tej cenie dom nawet dwa razy większy. Dodatkowo budowa odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii, dzięki czemu budynek jest energooszczędny i w pełni funkcjonalny w każdych warunkach.

Zalety domów prefabrykowanych

Na stronie https://www.multicomfort.pl/ można poczytać, dlaczego warto zainwestować w dom prefabrykowany. Plusów tej techniki jest wiele.

Domy modułowe są tańsze od murowanych. Konstrukcja jest wytrzymała i solidna, o czym świadczy 30-letnia gwarancja. Dom można wybudować w krótkim czasie, a na placu budowy jest porządek i nie trzeba sprzątać po ekipie budowlanej.