Herbata Loyd Earl Grey – dlaczego warto pić?

Herbaty dostępne obecnie na rynku można podzielić na kilka rodzajów. Najpopularniejsze są mieszanki na bazie białej, czarnej i zielonej herbaty. Równie duże grono zwolenników ma herbata Earl Grey.

W przypadku ostatniego wspomnianego rodzaju, jednym z największych zalet takiego naparu jest wyjątkowy smak, który choć może być w pewnym stopniu porównany do klasycznej czarnej herbaty, to jednak jest zdecydowanie inny – bardziej aromatyczny. Jednak nie tylko sam smak przemawia za tym, aby sięgać po Earl Grey. Równie ważne są właściwości.

Herbata Earl Grey słynie z działania prozdrowotnego, dlatego zalecana jest osobom, które nie tylko są smakoszami herbaty, ale przede wszystkim lubią dbać o swoje zdrowie. Regularne picie naparu wzmacnia organizm i zapobiega różnym chorobom (np. jamy ustnej, układu pokarmowego, nowotworom). Należy wspomnieć również o tym, że działa dobrze na naszą psychikę, zmniejszając lęki i poprawiając ogólne samopoczucie. Earl Grey również pobudza mózg do pracy i dodaje ogólnie energii witalnej.

Herbata LOYD – zdrowie i smak. Herbata LOYD jest jedną z najchętniej wybieranych herbat przez Polaków. Dotyczy to nie tylko zwolenników naparu Earl Grey, ale także smakoszy herbaty zielonej, czerwone, owocowej czy mieszanek ziołowych. Jest to spowodowane nie tylko wysoką jakością produktów marki LOYD i przystępną ceną, ale także dostępnością. Herbatę jesteśmy w stanie kupić w każdym hipermarkecie oraz w większości sklepów osiedlowych. Zwolennicy marki LOYD również twierdzą, że wśród tych herbat można znaleźć największy wybór ciekawych smakowo mieszanek wzbogaconych o różne aromaty ( jak np. mandarynka, pomarańcze, goździki, maliny, figi). Kolejną zaletą jest wygodne opakowanie oraz odpowiedni kształt saszetek – w formie piramidki uwalniającej największą ilość smaku i aromatu.

Zachęcamy wszystkie osoby lubiące herbatę do testowania nowych smaków i nieznanych im dotąd odmian. Wartą uwagi jest nie tylko herbata Earl Grey, ale również Yerba Mate czy bardzo delikatna biała herbata.