3 pomysły na prezent na dzień ojca dla aktywnego taty

Dzień Ojca to świetna okazja, aby sprawić przyjemność swojemu tacie i wyrazić wdzięczność za jego miłość, ojcowską opiekę i piękne lata dzieciństwa. Zgodnie z tradycją, w ten dzień należy złożyć tacie życzenia i wręczyć mu prezent.

Nie wiesz, co wybrać na prezent dla taty? Na pewno najlepiej, aby upominek był jednocześnie atrakcyjny, praktyczny i dobrze dobrany do jego preferencji i stylu życia. Co kupić na prezent dla kogoś, który lubi spędzać czas aktywnie? Jeśli twój tato jest typem sportowca i odkrywcy, poniżej znajdziesz 3 podpowiedzi, co mu podarować z okazji jego święta.

Dobrej jakości kubek termiczny na zimne i gorące napoje

Jeśli twój tato lubi różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, taki prezent zawsze mu się przyda. Sprawdzi się też w przypadku, kiedy tato jest zapracowany, podróżuje służbowo czy np. prowadzi własną firmę i żyje intensywnie, ciągle pozostając w biegu. Taki gadżet to nieoceniona pomoc w podróży lub trasie. Wybierz taki, który nadaje się zarówno na gorące, jak i chłodne napoje. Wysokiej jakości kubek utrzymuje temperaturę napoju przez wiele godzin.

Kubek powinien być lekki i poręczny, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, najlepiej izolowanej próżniowo, co zapewni długie utrzymywanie temperatury napoju. Dobrze, by kubek termiczny pasował do standardowych rozmiarów uchwytu w samochodzie, aby można go było bezproblemowo i wygodnie przewozić. Zastosowanie nowoczesnej technologii ochroni przed wylaniem zawartości i zagwarantuje stuprocentową szczelność. Kubek powinien także mieć odpowiednią pojemność – optymalnie jest to 300 ml. Atutem kubka termicznego dla kawoszy będzie wysokość ok. 13,5 cm, która umożliwi nalanie kawy prosto z ekspresu!

Butelka termiczna dla aktywnego taty

Butelka termiczna izoluje temperaturę przez dłuższy czas niż kubek, jest także większa – standardowa pojemność to 500 ml. Zamykanie automatyczne zabezpieczy napój przed rozlaniem. Na prezent możesz wybrać butelkę o designerskim wyglądzie, zgodnym z trendami we wzornictwie, np. butelkę we wzór marmuru, jeśli tata woli mniej dekoracyjny design – w eleganckim kolorze ciemnoniebieskim. Butelkę można wykorzystać nie tylko do kawy czy herbaty, ale także koktajlu czy smoothie. Zadbaj także o to, by wybrać produkt zdrowy, pozbawiony szkodliwego bisfenolu A, który może wpływać na hormony i powodować groźne schorzenia.

Zegarek sportowy na rękę dla mężczyzny – smartwatch

Smartwatch to świetny pomysł na prezent dla aktywnego mężczyzny. Wyposażony jest w czujnik umieszczany na nadgarstku, który umożliwia pomiar tętna i pulsu. Oprócz tego posiada krokomierz i funkcję pomiaru spalania kalorii podczas aktywności fizycznej, takiej jak bieganie czy jazda na rowerze. Ma też wbudowany moduł GPS i Bluetooth, a nawigacja dostosowana jest do nachylenia terenu. Smartwatch umożliwia odtwarzanie muzyki z serwisów streamingowych, a nawet robienie zdjęć, dzwonienie i odbieranie smsów! Posiada też funkcję monitorowania pogody i wysokości n.p.m. oraz precyzyjny kompas. Pozwoli uniknąć zabierania w teren smartfona, który jest nieporęczny i ciężki.

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły zainspirują cię i pomogą wybrać odpowiedni prezent na Dzień Taty. Ceny tych popularnych gadżetów nie są wygórowane, a pomogą one twojemu tacie realizować swoje aktywne pasje. Na rynku dostępny jest szeroki wybór rozmiarów, kolorów i wzorów, co ułatwi znalezienie odpowiedniego produktu.