Zorganizowane przewozy do Holandii – sposób na tanie podróżowanie

sindbad (3).jpg

Osoby, które chcą zwiedzić kraje Beneluxu nie muszą wsiadać na pokład samolotu ani podróżować własnym samochodem. W Polsce wiele firm świadczy zorganizowane przewozy do Holandii. Dzięki temu niedużym kosztem można dojechać bezpiecznie na miejsce.

Jak wyglądają zorganizowane przewozy do Holandii?

Firmy transportowe, które organizują przewóz do Holandii, działają zwykle w dużych miastach. Warto wybrać taką, która znajduje się w pobliżu. Wtedy bardzo możliwe jest, że bus podjedzie pod wskazany adres i zabierze pasażerów.

Podróż trwa zwykle kilkanaście godzin. W nowoczesnych autach pasażerowie mają dostęp do gniazd ładowania dla telefonów, czy laptopów. Z góry ustalone jest także miejsce postoju. Wtedy mogą coś zjeść i rozprostować się.

Kierowcy zawożą wszystkich podróżnych pod wskazane przez nich adresy. To sprawia, że podróż trwa nieco dłużej, ale nie trzeba martwić się o dodatkowy transport na terenie obcego kraju.

Ile kosztują przewozy do Holandii

Przewóz osób do Holandii kosztuje około 600 zł w przypadku pasażerów podróżujących z południa Polski. Ci, którzy wsiadają do busa w zachodnich regionach kraju, blisko granicy z Niemcami, płacą nawet 150 zł mniej.

Cena transportu zawiera także opłatę za bagaż. W tej sytuacji warto zapytać, jak duży bagaż pasażer może mieć ze sobą. Jeśli bus jest całkowicie zarezerwowany i wszystkie miejsca są zajęte, mogą pojawić się jakieś ograniczenia.

Przewozy paczek do Holandii

Wiele firm oferujących transport osób przewozi za granicę także paczki. Taki transport jest znacznie tańszy niż ten oferowany przez firmy kurierskie. Dla przedsiębiorców organizujących przewóz osób, paczki to dodatek, więc cena usługi nie jest wysoka.

W wielu wypadkach paczki także dostarczane są pod konkretny adres. Jedynym mankamentem jest to, że odbiorca powinien być w domu w określonych godzinach. Bus, którym podróżują pasażerowie nie powinien mieć opóźnień.

Transport paczki wielkości bagażu podręcznego to koszt około 150 zł. Przewożenie większych przesyłek zwykle nie jest możliwe. Wtedy trzeba skorzystać z usług firmy organizującej przewozy towarowe.