Ciekawe miejsca nad morzem na romantyczne zaręczyny

Wiesz już, że ona to ta jedyna. Pozostaje się tylko oświadczyć. Ale chcesz, żeby ta chwila była naprawdę wyjątkowa, więc szukasz oryginalnego, a jednocześnie romantycznego miejsca. Na pewno zaręczyny nad morzem spełnią te kryteria.

W blasku zachodzącego słońca

Jeśli wybierzesz na miejsce zaręczyn morze, na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Każde morze jest niezwykle malownicze i na swój sposób romantyczne, więc będzie stanowić doskonałe tło do tej ważnej uroczystości.Wschody i zachody słońca nad morzem są uważane za najpiękniejsze. Jeśli więc na Zaręczyny nad morzem wybierzesz te właśnie pory dnia, to będzie to znakomity wybór. Zachodzące słońce odbijające się w oczach wybranki, lekka bryza rozwiewająca włosy, czyż może być coś bardziej romantycznego?

Plaża czy rejs statkiem?

Gdy już wybierzesz miejscowość, w której będziesz się chciał oświadczyć, możesz zacząć planować dalsze działania. Zastanów się, jakie miejsce wybierzesz. Możliwości masz sporo. Bardzo popularne są spacery po plaży lub pikniki. Ale możesz też urządzić na plaży elegancką kolację przy świecach.Wspólne zbieranie bursztynów na plaży też jest dobrą okazją do zaręczyn. Możesz też wybrać latarnię morską lub molo.Bardzo interesującą propozycją jest krótki rejs kutrem lub jachtem. Oświadczyny, a potem wspólne podziwianie wybrzeża z pokładu kutra będziecie wspominać przez lata.

O czym powinieneś pamiętać?

Zanim urządzisz zaręczyny nad morzem, nie zapomnij o pierścionku zaręczynowym. Najlepszy będzie klasyczny, pasujący do wszystkiego. Niekoniecznie musi być z brylantem. Jest sporo przepięknych kamieni szlachetnych, które na pewno zachwycą twoją wybrankę.Pamiętaj o bukiecie kwiatów. Najlepsze będą oczywiście czerwone róże. Możesz też wykorzystać płatki róż do dekoracji. Świetnie sprawdzą się też świeczki, które dodadzą jeszcze więcej romantyzmu. Bardzo przydadzą się też kieliszki i butelka dobrego szampana, aby uczcić tę ważną chwilę. Jeśli zaproponujesz do tego jeszcze trochę dojrzałych, pachnących truskawek, twoja wybranka na pewno będzie miło zaskoczona.