Trafiony, zatopiony! Co oryginalnego kupić w prezencie?

Czyli pomysły na jedyny w swoim rodzaju podarunek, który uszczęśliwi naszych bliskich. To jest w końcu najważniejsze! Na co więc zwracać uwagę przy wyborze tego odpowiedniego i jak trafić w gusta oraz potrzeby osoby przez nas obdarowywanej?

Właśnie – potrzeby!

Każdy ma inne. Ciocia, dziadek, dziecko czy przyjaciółka – jasne jest, że nie zdecydujemy się na kupienie tej samej rzeczy dla nich wszystkich. Na początku trzeba zastanowić się, jakie ta osoba ma zainteresowania i co lubi robić w wolnym czasie. Chcemy, by nasz prezent był jednocześnie praktyczny i unikalny

Jedyny w swoim rodzaju

Łatwo dostępne w internecie i niezbyt drogie są na przykład spersonalizowane upominki, takie jak kubki, etui na telefon, czy inne gadżety. Jeśli czujesz, że któraś rzecz szczególnie przypadłaby do gustu, to prezent gotowy! Innym drobnym, ale oryginalnym podarunkiem jest bransoletka. Istnieje wiele sklepów internetowych, w których możemy kupić takie, jakie tylko chcemy. Jeśli ktoś interesuje się sportem, możemy wybrać bransoletkę z piłką bądź innym symbolem. Każdy ma jakąś ważną datę lub wydarzenie w życiu, wykorzystaj to! Upominek przypominający o niecodziennym przeżyciu danego dnia będzie na pewno trafionym prezentem.

Zwierzaki górą!

Sporo z nas ma ukochanego pupila – bardzo możliwe, że nasz członek rodziny czy przyjaciel również. Idealnym pomysłem byłby więc podarunek, który będzie przypominał o więzi, jaka łączy go ze zwierzęciem. Poduszka, breloczek lub inne przedmioty używane na co dzień mogą stać się dzięki temu wyjątkowe. Istnieje też możliwość kupna bransolety z wizerunkiem jego lub jej zwierzaka! Wystarczy przesłać zdjęcie, które zostanie na niej wygenerowane. Nie będzie przypominała tylko o pupilu, ale też o osobie, która ją podarowała – czyli o nas!

Przeczytaj także: https://www.mocem.pl/prezent-dla-kobiety-ktora-niczego-nie-potrzebuje/

Świat elektroniki

Chcąc nie chcąc, w obecnych czasach zawsze o sobie przypomni. Jak można połączyć nowoczesność z oryginalnością? Dla miłośników książek trafionym pomysłem będzie czytnik e-booków, dla zapalonego słuchacza muzyki niestandardowy głośnik, i tak dalej. Znów przydatność prezentu zależy po prostu od osobistych preferencji. A co kupić w prezencie najmłodszym? Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Każde dziecko ma ulubiony film, bajkę lub bohatera. Będzie zachwycone, kiedy dostanie podarunek związany właśnie z tym! Możliwości jest naprawdę dużo. Rozmaite lampki nocne, gadżeciarskie dodatki do telefonu, rozwijające pasję czy elektroniczny notes dla maluchów uwielbiających rysować. To wszystko i o wiele więcej może sprawić radość najmłodszym i nie tylko!

Dla seniora i seniorki

Babcie i dziadkowie zasługują na dedykowaną sobie część. Priorytety z wiekiem się zmieniają, lecz szczęście z trafionego prezentu będzie może nawet większe niż tych najmłodszych. Jak trafić w ich potrzeby? Nie każdy senior nadąża za trendem elektronicznym. Telefon z dużym ekranem lub klawiszami być może sprawi, że będzie mógł kontaktować się z rodziną i znajomymi, kiedy tylko będzie chciał. Telefon może mu nawet uratować życie. Najstarsi z nas lubią wspominać. Mały podarunek, przypominający im o jakimś wydarzeniu w życiu, które jest dla nich istotne, to świetny pomysł. Seniorów nie należy bagatelizować! Osoby ważne w naszym życiu zasługują na coś wyjątkowego.

Wybierz dobrze!

Tak, jak każdy z nas jest inny, tak prezenty mogą się od siebie zupełnie różnić. Wszystko zależy od tego, komu chcemy go podarować i z jakiej okazji. Pomysły na prezent są na wyciągnięcie ręki! Wybierając zgodnie z czyimiś zainteresowaniami, trafimy w ‘dziesiątkę’, będąc zapamiętani dzięki oryginalnemu podarunkowi.

Więcej ciekawych inspiracji znajdziesz na https://www.moment.pl/l/pomysly-na-prezent/