Naświetlacze i ekologia

Naświetlacze i ekologia

Naświetlacze to rozwiązanie oświetlenia, które emituje szeroką wiązkę światła. Tego typu urządzenie służą niejako do zalewania obszaru światłem i swoim działaniem obejmują dużą przestrzeń.

Naświetlacze a emisja ciepła

Naświetlacze są znacznie chłodniejsze niż jakiekolwiek inne komercyjne źródło światła. Doskonały system zarządzania ciepłem ogranicza wytwarzane ciepło, co jest dodatkową zaletą, szczególnie w obszarach takich jak hale produkcyjne. Producent nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić najlepsze rozwiązania. Naświetlacze są wyposażone w diody LED o wysokiej skuteczności z aktywnym systemem zarządzania temperaturą, który znacznie zmniejsza wydzielanie ciepła.

Naświetlacze Philips są bardzo energooszczędne i mają wyższy strumień świetlny na wat niż jakikolwiek inny konwencjonalny system oświetleniowy. Są wykorzystywane do wielu celów, a także umożliwiają stosowanie szeregu technik oświetleniowych. Naświetlacze są zdecydowanie najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem oświetleniowym i wyróżniają się pod każdym względem.

Czy naświetlacze są przyjazne dla środowiska?

W następstwie kryzysu ekologicznego oraz energetycznego, naświetlacze okazały się bardzo skuteczne. Są wolne od toksycznych pierwiastków i nie zawierają ołowiu, rtęci ani szkła, czyli składowych komponentów typowych dla konwencjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Tego typu oświetlenia są zatem bezpieczne dla pracowników i środowiska. Wraz z rozwojem technologii przemysł oświetleniowy zmienił się i stale się rozwija.