Prezenty dla taty – koszulka dla ojca córki

Prezenty dla taty to rzecz ważna i niejednokrotnie bardzo trudno o inspiracje. Okazji jest wiele, począwszy od upominku z okazji zostania tatą, po dzień taty, urodziny i imieniny. Oto kilka inspiracji.

Prezenty dla taty to rzecz ważna i niejednokrotnie bardzo trudno o inspiracje. Okazji jest wiele, począwszy od upominku z okazji zostania tatą, po dzień taty, urodziny i imieniny. Oto kilka inspiracji.

Gadżety

Jest to niezwykle bogata kategoria, w której mieszczą się przedmioty i usługi. Można zaszaleć z inwencją twórczą i podarować tacie oryginalną drapaczkę, grę imprezowa ruletka, karafkę w kształcie czaszki i kubek w kształcie granata, ale też skok na bungee czy weekend wędkarski nad jeziorem. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i zasobność portfela, a w internecie znaleźć można już całą masę sklepów z tego typu prezentami.

Prezenty praktyczne

Niektórzy panowie są fanami prezentów funkcjonalnych, sprawdza się to głównie, gdy dzieci są już nieco starsze. Warto zastanowić się nie tylko nad tym co przyda się tacie ale też co sprawi mu przyjemność.

  • Zestaw narzędzi – można skorzystać z klasycznej oferty sklepów z narzędziami ale również z oferty bardziej spersonalizowanej – wygrawerować skrzynkę na narzędzia lub skorzystać z propozycji sklepów z gadżetami.
  • Portfel – w tym przypadku także dzieli się to na ofertę ogólną i dedykowaną, w zależności od ceny i upodobań samego obdarowanego.
  • Zestaw do kawy czy alkoholu – chodzi nie tylko o same produkty spożywcze ale też fajne, praktyczne naczynia czy korkociągi.
  • Zestaw dla wędkarza – na pewno każdy pan, którego hobby to łowienie ryb ucieszy się z kolejnego gadżetu wędkarskiego.

Koszulki

Spersonalizowane koszulki dla ojca córki i syna to prezent łączący upominek praktyczny z gadżetem. Napisy mogą być poważne lub zabawne, koszulka może być w zestawie z ubraniem dla dziecka, tak by były identyczne lub do siebie pasowały tematycznie. Wiele firm oferuje również możliwość nadrukowania własnego tekstu lub nawet fotografii. Prezent taki na pewno ucieszy zarówno młodego jak i nieco starszego tatę.

 

Oferta

Internet bogaty jest w sklepy, które proponują upominki w formie koszulek. Nietrudno je znaleźć, wpisując hasło w wyszukiwarkę. Czym się kierować w wyborze oferty? Przede wszystkim jakość. Koszulove proponuje swoim klientom wysokiej klasy materiały, z których są koszulki i równie wysokiej jakości nadruk, który nie znika się wraz z pierwszym praniem, co jest niezwykle ważne, bo przecież nie chcemy, by taki upominek był jednorazowy, ma być za to pamiątką na długi czas. Kolejnym ważnym aspektem jest oryginalność. Koszulka taty córki, jednakowe koszulki dla taty i syna, zestawy oraz koszulki interaktywne, które dodatkowo angażują dziecko to dobrze przemyślane projekty. Dostępne są również bluzy, eleganckie koszule. Szybka wysyłka i atrakcyjna cena to dodatkowe atuty, a wszystko to po to, by na twarzy taty zagościł szeroki uśmiech i aby nosił swój prezent z dumą.