Czym różnią się feromony pheromax oxytrust od zwykłych

Feromony to substancje spotykane na rynku już od dawna. Ich niesamowite właściwości są doceniane przez miliony ludzi, jednak nie wszyscy mają pojęcie, co kupują. Jednym z najbardziej popularnych produktów w tym zakresie są propozycje od Pheromax. Jak działają oraz czym różni się wersja podstawowa od tej nazwanej enigmatycznie Oxytrust?

Na samym początku warto odpowiedzieć na pytanie, czym są feromony? To bezwonne substancje lotne występujące najczęściej w środowisku naturalnym i odbierane przez narząd VNO i zmysł węchu. Są wydzielane przez różne organizmy w celu odnalezienia oraz kopulacji z partnerem, dzięki czemu zapewnione jest przedłużenie gatunku. Co ciekawe, niektóre ćmy potrafią wytropić osobników płci przeciwnej z odległości nawet kilku kilometrów, mimo minimalnej wręcz ilości wydzielanych feromonów. Ludzie również długo z nich korzystali, jednak dzisiaj te naturalne substancje są bardzo słabe i mało skuteczne. Z tego powodu lekarze postanowili rozwiązać ten problem i stworzyli syntetyczne, efektywne odpowiedniki.

Stworzenie formuły danej substancji to jedno, ale czy feromony działają? Oczywiście, zdarza się, że pewni ludzie nie odczują żadnych efektów, jednak tych jest w społeczeństwie około 5%. Wszystko wiąże się z aktywnością i obecnością u człowieka narządu nosowo-lemieszowego (VNO), który to odbiera znaczną większość feromonów, a nie wbrew pozorom znany zmysł węchu. Neurony owego narządu łączą się z poszczególnymi częściami mózgu, odpowiadającymi między innymi za behawioryzm seksualny. Opisywane substancje działają na podświadomość, dlatego VNO często określa się mianem szóstego zmysłu.

Produkty, feromony – Pheromax to wysokiej jakości mieszanki feromonów, uznawane za najbardziej skuteczne na rynku. Jest to związane z odpowiednim składem oraz proporcjami poszczególnych substancji zawartych w preparacie. Wyróżnia się wersje dla mężczyzn i kobiet, zarówno podstawowych wariantów, jak i feromony Oxytrust.

Feromony męskie Pheromax są stosowane najczęściej przez osoby, które poszukują miłości i marzą o nabraniu większej pewności siebie, a także chcą polepszyć swoją pozycję społeczną. Skuteczność jest warunkowana przez aktywne substancje. Chodzi o androstenol, który powoduje chęć rozmowy z użytkownikiem. Androstadienon ekscytuje płeć przeciwną i wprowadza poczucie bezpieczeństwa, a androstenon (feromon „samca alfa”) potęguje odczuwanie szacunku.

Feromony damskie tej samej firmy posiadają w swoim składzie kopuliny podnoszące napięcie seksualne mężczyzn i zwiększające atrakcyjność, androstenol wzmagający chęć rozmowy i estratetraenol, który daje wrażenie otwartości na seksualne doświadczenia.

Pheromax Oxytrust to odpowiedniki wzbogacone o oksytocynę, czyli są to feromony na zaufanie. Dzięki nim dużo łatwiej przekonać innych do swojej osoby. Są doceniane przez osoby muszące pracować w grupie, a także ludzi nastawionych na wieczorny flirt. Wspomniana substancja wzmaga także poczucie więzi. Zarówno standardowe mieszanki, jak i Oxytrust są feromonami skoncentrowanymi, to jest substancjami o wysokim stężeniu, dlatego dobrym pomysłem jest zmieszanie ich np. z ulubionymi perfumami. Są bezwonne, więc nie zmienią zapachu.