Kieliszki do nalewek – idealny prezent na wieczór we dwoje

Szukasz idealnego prezentu dla swojej drugiej połówki? A może dla znajomej pary? Podsuwamy pomysł: kieliszki do nalewek. Sprawdź, przy jakich okazjach się sprawdzą!

Spersonalizowany prezent – idealny podarunek na każdą okazję!

Niezależnie od okazji (czy jej braku) bliskim osobom chcemy dawać prezenty od serca. Najlepszym sposobem na okazanie zainteresowania i bliskości jest spersonalizowanie podarku. Można to zrobić na różne sposoby – wybierając hasło, które na pewno rozbawi obdarowywaną osobę lub grawerując jej imię.

Świetnym prezentem są kieliszki na nóżce, przeznaczone do picia nalewek, likierów i innych tego typu napojów wyskokowych. Poniżej znajdziesz propozycje, komu możesz je sprezentować, wraz z pomysłami na grawer!

Prezent dla domowego twórcy trunków

Masz w rodzinie lub w gronie znajomych mistrza tworzenia wyjątkowych mikstur z procentami? Nie zastanawiaj się długo nad idealnym podarunkiem – wybierz dla niego spersonalizowane kieliszki do nalewek!

Dlaczego właśnie takie prezent? Po pierwsze: kieliszki na pewno nie będą stać nieużywane, więc będzie to podarunek bardzo praktyczny. Po drugie: sprawisz tej osobie niesamowitą przyjemność – zwłaszcza jeśli na kieliszkach znajdzie się grawer pochwalający jego pracę, np. „Najlepszy specjał dziadka Romka”.

Prezent dla lubiących nalewki

Z takich grawerowanych kieliszków ucieszy się zresztą nie tylko twórca samego trunku, ale i każdy jego koneser. Jeśli ktoś lubi napić się nalewki, to na pewno doceni takie naczynia.

Zapewniamy: z takiego kieliszka trunki smakują jeszcze wyborniej – zwłaszcza jeśli wygrawerujesz na kieliszkach zabawne hasło, grafikę lub imię osoby obdarowywanej! Przykładowym i sprawdzonym konceptem jest obrazek z fragmentem DNA oraz napisem „Tomasz, do DNA!”.

Prezent dla myśliwego

Po polowaniu na grubego zwierza myśliwi często lubią wypić rozchodniaczka, zanim wrócą do domu. Czasami jest to więcej niż jeden kieliszek pysznej nalewki…

Na pewno sprawisz radość znajomemu myśliwemu, wręczając mu takie naczynia z wygrawerowanym jego imieniem oraz ulubionym zwierzęcym motywem: niedźwiedziem lub jeleniem.

Prezent dla drugiej połówki

Zbliża się Wasza rocznica, urodziny drugiej połówki lub jakaś inna okazja. Im dłużej się ze sobą jest, tym bardziej maleje pula prezentów idealnych, a wciąż nie danych… Przecież to już było, tamto było… A czy spersonalizowane kieliszki do nalewek też już były? Jeśli nie to koniecznie tym razem postaw właśnie na nie! Dzięki temu każdy wieczór we dwoje z kieliszkiem likieru będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jeśli jednak kieliszki ukochany dostał już w zeszłym roku… To co kupić na rocznicę ślubu? Pomysły na prezent dla męża znajdziesz właśnie tutaj!

Prezent dla solenizanta

Niebawem wybierasz się na przyjęcie z okazji urodzin lub imienin. Jeśli wiesz, że obdarowywana osoba pija alkohol i nie będzie nietaktem dać jej w prezencie kojarzący się z tym gadżet, to idealnym wyborem będzie komplet kieliszków do nalewek.

Eleganckie i spersonalizowane naczynia staną się dekoracją każdego imprezowego stołu! Kieliszki z imieniem solenizanta lub z życzeniami czy zabawnym hasłem będą też świetną pamiątką wyjątkowego dnia.