Cybex Priam – Poznaj zalety wózka 2w1

Coraz więcej osób decyduje się na wielofunkcyjne wózki dziecięce, które mogą służyć jako spacerówki i foteliki samochodowe czy nawet gondole. Możliwości jest naprawdę wiele, nie brakuje sprzedaży wózków oferujących szereg udogodnień ułatwiających życie młodym mamom.

Świetnym rozwiązaniem będzie wózek Cybex Priam wyposażony w napęd elektryczny, dzięki któremu jeżdżenie po nierównościach i pokonywanie wzniesień nie stanowi większego problemu. Ten nowoczesny wózek został wykonany z lekkich i wytrzymałych materiałów, pozwala na przewożenie dziecka w różnych pozycjach. Jeśli ktoś szuka funkcjonalnego wózka przeznaczonego dla dzieci od urodzenia do trzeciego roku życia, to Cybex Priam sprawdzi się idealnie.

Czym charakteryzuje się wózek dziecięcy Cybex Priam?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać innowacyjny wózek dziecięcy Cybex Priam. Może być używany już w przypadku noworodków jako gondola. Do jej wpięcia na stelaż nie są nawet potrzebne żadne dodatkowe adaptery. W gondoli znajduje się bawełniany kocyk, miękki i oddychający, co zapewnia maluszkowi wysoki komfort. Budka jest regulowana, można też liczyć na daszek przeciwsłoneczny, dzięki czemu nadmierne promieniowanie UV nie zakłóci maluszkowi snu. Na tym jednak nie koniec zalet, można do nich zaliczyć też odpinany panel z siateczką na daszku, uchwyt do przenoszenia i ciepłą osłonę na nogi. Dla starszych dzieci idealna będzie spacerówka z regulowanym oparciem i podnóżkiem. W Cybex Priam siedzisko może zostać zamontowane przodem lub tyłem w kierunku jazdy. Otwierane okienko w budce pozwala na szybkie i bezproblemowe podejrzenie tego, co się dzieje z dzieckiem w wózku. Można wybrać jedno z aż czterech wariantów pozycji. Wózek Cybex Priam jest wyposażony w pięciopunktowe pasy, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto są one wykończone miękkim materiałem, przez co nic nie uwiera ciała maluszka. Wypinany pałąk także jest obity przyjemną w dotyku skórą ekologiczną.

Złożenie stelaża z siedziskiem jest banalnie proste, wystarczy wykonać dosłownie dwa ruchy. Jako że siedzisko wózka znajduje się na wysokości stołu, może on pełnić też funkcję krzesełka do karmienia. Wózek Cybex Priam ma rączkę regulowaną teleskopowo, duży kosz na akcesoria i zakupy, skrętne koła na przodzie i duże terenowe z tyłu. Możliwe jest nawet wpięcie nart, dzięki czemu poruszanie się wózkiem w okresie zimowym staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Cybex Priam wyróżnia się na tle innych wózków napędem elektrycznym, co przydaje się przede wszystkim podczas wjeżdżania nim pod górkę i jazdy na trudnym terenie. Bateria w wózku jest wydajna, na pełnym naładowaniu pozwala przejechać do ośmiu kilometrów. Mając Cybex Priam, nawet schody nie będą stanowić problemu. Jest wyposażony w tryb dwukołowy, co ułatwia wciąganie